serwis vw

Autoryzowane serwisy Volkswagena

Volkswagen to aktualnie najpopularniejsza niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy samochodów. O popularności owych pojazdów świadczy już sama nazwa przedsiębiorstwa, która w dosłownym tłumaczeniu oznacza samochód ludu. To motoryzacyjne przedsiębiorstwo powstało w 1937 roku i wiąże się z wieloletnią, bogatą tradycją, która sprawiła, że w chwili obecnej Volkswagen zalicza się do jednej z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych marek na świecie.

Serwis VW a różne usterki

serwis vwKoncern ten słynie również z bardzo profesjonalnych usług serwisowych, które można wykonać na terenie całego kraju. Jakimi atrakcyjnymi ofertami wyróżnia się owa marka na tle konkurencji? Serwis VW wyróżnia kilkanaście konkretnych usług, w których skład wchodzi m.in.: naprawa i serwis, wymiana części, wymiana oleju silnikowego oraz płynów hamulcowych, kompleksowe serwisowanie auta uszkodzonego w wyniku wypadku, pakiety różnorodnych przeglądów, wymianę kół oraz opon, a także cykliczną aktualizację nawigacji. Volkswagen umożliwia zarówno kompleksową, gruntowną naprawę uszkodzonych elementów auta, jak i tzw. naprawy drobne, które polegają na zmianie konkretnych, uszkodzonych podzespołów, które pozwalają nam zaoszczędzić nawet 80% ceny. Marka słynie zwłaszcza z kompleksowej naprawy podwozia oraz sprawnej zmiany lakieru, który mógł zostać uszkodzony np. na wskutek wypadku. Serwisy VW umożliwiają również bezpłatną naprawę szyb, które objęte są pięcioletnią gwarancją. Volkswagen wyróżnia się również tzw. programem Express Service, który gwarantuje szybkie serwisowanie w ciągu zaledwie kilku godzin.

serwis vwMarka przykłada również ogromną uwagę do przeglądów technicznych pojazdów, podczas tego typu usług sprawdzany jest m.in. stan klimatyzacji. Za pomocą w pełni zautomatyzowanego urządzenia kompleksowo diagnozowany jest również stan ogólny pojazdu, co pozwala wykryć wszelkie nieścisłości oraz drobne usterki, które z biegiem czasu mogą przerodzić się w większe problemy. Na oficjalnej stronie marki znajduje się również specjalny odnośnik, w którym podany został numer telefonu awaryjnego. Właściciele pojazdów mogą dzięki niemu zamawiać serwis mobilny, który przyjedzie na miejsce wypadku w możliwie jak najkrótszym czasie. Warto również wspomnieć o tym, że większość usług serwisowych VW obejmuje obligatoryjna gwarancja, są więc one wówczas pełni bezpłatne. Istnieje jednak również możliwość wykupienia dodatkowych pakietów uzupełniających, których ceny wahają się od 199 do 299 zł.

Warto również wspomnieć, że serwisy VW dbają nie tylko o sprawność auta, ale również o jego wygląd. Specjaliści zadbają więc o kondycję naszego lakieru oraz wygląd felg, zewnętrzna karoseria zostanie również odpowiednio zaimpregnowana podczas każdej wizyty w salonie.