bus z kierowcą

Bus z kierowcą – oferta dla firm i szkół

Wycieczki zorganizowane to coś co kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Może to być wyjazd na zieloną szkołę, na kolonie, imprezę integracyjną dla pracowników, czy na szkolenie. Jednak każda odmiana od monotonii życia jest czymś ekscytującym i wyczekiwanym. Żeby jednak wyprawa się udała to trzeba nie tylko zaplanować atrakcje na wyjazd, czy zadbać o nocleg wraz z wyżywieniem.

Bus z kierowcą

bus z kierowcą w OleśnicyRzeczą kluczową wydaje się transport – w końcu uczestnicy wycieczki muszą się jakoś dostać na miejsce, często oddalone o setki kilometrów. Jakie opcje są do wyboru? Lot samolotem jest dobry, ale na dalekich trasach międzynarodowych. Natomiast połączenia kolejowe nie wszędzie dochodzą, szczególnie jeśli ośrodek noclegowy znajduje się w mniejszej miejscowości. Dlatego też najrozsądniejszym wyborem będzie tutaj bus z kierowcą w Oleśnicy czy innej miejscowości. Jak to się odbywa i jakie ma zalety? Autobusem może podróżować nawet kilkadziesiąt osób – każdy ma własne siedzenie, często nawet z punktowym oświetleniem, nadmuchem (ciepłego lub chłodnego powietrza w zależności od pogody), jak i stoliczkiem oraz kieszeniom na rzeczy mocowanym na tylnej części siedzenia ustawionego przed naszym. Szeroki luk bagażowy sprawi, że można busem przewozić nawet sporą ilość walizek i toreb.

bus z kierowcą Dodatkowo w samym środku busa również często znajdują się półki nad siedzeniami, więc torbę z podręcznymi rzeczami nie trzeba trzymać na kolanach czy pod nogami. To ważne szczególnie na długich wyprawach na które trzeba spakować mnóstwo rzeczy. podróż busem jest komfortowa i wygodna. Można w jej trakcie rozmawiać, czytać książkę, słuchać muzyki, a także się przespać. A co z kierowcą? Doświadczony kierowca zapewnia bezpieczeństwo podróży. Zna przepisy ruchu drogowego, wie jak dojechać do celu na czas. Nie zgubi się na trasie, poradzi sobie z parkowaniem w centrum, w razie czego zrobi postój na toaletę. Co ważne, bus wyruszy z wyznaczonego miejsca np. spod szkoły czy zakładu pracy i dojedzie prosto pod hotel. Warto wynająć bus na cały okres trwania wyprawy – wtedy dojedziemy do zabytków, muzeum, miejsce szkolenia, czy na plażę i oczywiście z powrotem do domu. Nie trzeba jeździć na dworzec, czekać na pociąg, czy na odprawę lotniskową.

Jak widać wynajęcie busa wraz z kierowcą ma same zalety. Pozwala w sposób komfortowy, bezpieczny i szybki dostać się do wybranego miejsca. Można przewozić spokojnie duże bagaże. W związku z tym kazda szkoła czy firma powinna rozważyć taką opcję w temacie dowolnych wycieczek czy też wczasów.