busy

Busy Radom Belgia to moja praca

Praca jako kierowca autobusu nie jest łatwa. Bardzo dużo czasu spędza się poza domem, jest to praca siedząca, w dodatku cały czas trzeba być maksymalnie skupionym na drodze, żeby nie doprowadzić do wypadku. Nie jest to najlepiej płatna praca jaką można znaleźć, ale wyjazdy zagraniczne i tak są lepiej opłacane, niż wyjazdy krajowe, czy w obrębie miasta.

Busy Radom Belgia jeżdżą według rozkładu

busyDlatego zdecydowałam się na przewozy do belgii. Belgia znajduje się daleko od mojego miasta rodzinnego, ale nic nie mogę poradzić. W komunikacji miejskiej nie da się tyle zarobić, chociaż praca jest na miejscu i jest mniej męcząca, bo ma się więcej odpoczynku. Stałe trasy jednak też są. Gdybym mogła to bym tak daleko nie wyjeżdżała, ale ze względu na brak chętnych ta trasa jest dobrze opłacana. Busy radom belgia zawsze odjeżdżają o tej samej porze, z tego samego peronu dworca autobusowego i zwykle o tej samej porze jestem też w powrotem w domu, bo mamy tez busy belgia polska, więc znowu zabieram pasażerów w drugą stronę, żeby nie wracać pustym autobusem, co byłoby nieopłacalne dla przewoźnika. Zatem mam tylko przerwę na jedzenie, żeby przejść się trochę i pójść do łazienki, a następnie wsiadam i ruszam w drogę powrotną. Busy do belgii to ciężka praca. W weekendy jestem tak zmęczona, że nie mam ochoty wstawać z łóżka i chciałabym spędzić cały dzień pod kocem z dobrą książka, albo żeby zobaczyć jakiś dobry film. A od poniedziałku znowu to samo, busy do belgii, a potem busy belgia polska. Bardzo bym chciałam znaleźć sobie inną pracę, taką która nie będzie taka obciążająca dla mnie i dla mojej rodziny.

Chciałabym więcej odpoczywać, nawet gdybym mogła trochę gorzej zarabiać, bo pieniądze to nie wszystko. Na razie jednak nie mam niczego an widoku i muszę pracować w tej firmie w której pracuję. Może niedługo jakaś oferta dla mnie się pojawi.