autobus

Jazda autokarem

Ostatnio dużo podróżowałem i niestety nie raz trafił mi się niewygodny autobus. Wszystko przez to, ze szukałem na szybko transportu co nie jest bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ nie zwróciłem uwagi na kilka szczegółów. Jedyną rzeczą na którą zwróciłem uwagę to cena, a ta jeśli jest niska niestety mówi sama za siebie.

Komfortowy przewóz osób

autobusJednak cena to nie wszystko. Warto sprawdzić jak długo przewoźnik oferuje przewóz osób Anglia Polska a może ma również dodatkowe usługi takie jak paczki do Anglii. Staż jest odzwierciedleniem tego jakie doświadczenie maja kierowcy an tych trasach, czy się np. nie zgubią po drodze. Ważna jest również opinia ponieważ cena nie zawsze odzwierciedla jakość, więc warto w internecie poszukać jakichś forów na ten temat i poczytać opinie osób korzystających już z danego przewoźnika. Warto też sprawdzić jaka trasa jedzie dany autokar i jak często wyjeżdża. Od tego zależne jest również czas przejazdu no i cena ponieważ paliwo kosztuje. Warto również zwrócić uwagę czy jeśli jest niska cena to nie ma ukrytych kosztów, np. za bagaż czy może za kawę której nie dostaniecie. Warto również sprawdzić opinie na temat kierowców i czy jeżdżą co najmniej dwaj kierowcy ponieważ wiadomo że przepisy oni również swoje maja. Co spakować? Tak z rzeczy przydatnych, wybierając się do Anglii warto zaopatrzyć się w przeciwdeszczową kurtkę czy jakieś ciepłe ubrania. Oczywiście w autobusie nie ma jakiś ograniczeń wagowych więc można jechać z każdym bagażem. Do podręcznego warto sobie zapewnić jakąś rozrywkę czyli wziąć książkę czy jakąś grę. Dodatkowo przyda nam się poduszka, bo droga będzie bardzo długa i zachce nam się spać.

Tacy przewoźnicy oferują również często usługę taka jak paczki do Anglii polega to na tym, ze taki kierowca bierze te paczki jadąc do Anglii i zostawia je w umówionym miejscu. Zainteresowany ją odbierze. Jest to podobne do naszych paczkomatów, gdzie mamy określony czas aby odebrać swoją paczkę. Ja osobiście wolę jednak podróż samolotem pomimo że jest droższa niż busy do Anglii.