lufthansa bydgoszcz

Lufthansa zapewniła mi lot do Hamburga z Bydgoszczy

Gdy byłem w podstawówce moja siostra udała się na studia. Ona zawsze bardzo dobrze się uczyła i miała przed sobą wielką przyszłość. Teraz pracuje i mieszka na terenie Hamburga. Tam zatrudniła ją bardzo duża agencja reklamowa.

Hamburg: Lufthansa pozwoliła mi na podróż do siostry

lufthansa bydgoszczOstatnio zapraszała mnie do siebie z wizytą. Ja nigdy wcześniej nie miałem na to czasu. Teraz zdecydowałem się zabrać swoją dziewczynę i odwiedzić rodzinę. Jako najlepszy transport wybrałem linie Lufthansa Bydgoszcz. Ja mieszkałem w Bydgoszczy dlatego mogłem w bardzo łatwy sposób przedostać się na lotnisko. Musiałem tylko zarezerwować miejsca w samolocie. Całość podróżny zaplanowałem na połowę lipca. Zawsze jest to środek lata i można liczyć na atrakcyjną pogodę. Stwierdziłem, że wypożyczalnia busów nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja pracowałem fizycznie i długa podróż mogłaby źle wpłynąć. Na dodatek takie wypożyczalnia busów bardzo rzadko organizowała takie trasy. W internecie dowiedziałem się, że to nie było zbyt tanie. Wraz z dziewczyną uznaliśmy, że samolot będzie idealnym rozwiązaniem. Na dodatek taki przewóz osób jest znacznie szybszy i można zaoszczędzić cenny czas. Siostra zadzwoniła do mnie z informacją, że zaplanowała nam zwiedzanie. To miasto było bardzo atrakcyjne i chciała wszystko nam pokazać krok po kroku. Podobno znajdował się tam genialny zespół parkowy i można było w nim spędzić wolny czas. Również zachęcał mnie ogród zoologiczny w którym znajdowały się wszelkie zwierzęta.

Największą popularnością cieszy się tam wybieg dla słoni. Podobno zwierzęta mają zorganizowane bardzo obszerne wybiegi i mogą zachowywać się tak samo jak w środowisku naturalnym. To mnie bardzo zachęciło do zobaczenia dzikich tygrysów oraz małp.