przeprowadzki

Przenosiny biura firmy w nowe miejsce

Czasami start firmy jest niepewny – właściciele chcą trochę oszczędzić, dlatego w wielu kwestiach decydują się na tańsze rozwiązania: na przykład na umiejscowienie biura firmy w budynku, w którym opłaty za czynsz są naprawdę niskie.

Sprawne transportowanie mebli

przeprowadzkiPrzymykają oko wówczas na to, że budynek ten znajduje się na totalnym pustkowiu na uboczu miasta, gdzie dojeżdża raptem jeden autobus na godzinę, a po południu wydostanie się z tego miejsca możliwe jest tylko własnym samochodem – gdy go nie posiadamy, musimy odważyć się na powrót autostopem lub dwugodzinny spacer. Dopiero gdy sytuacja firmy na rynku ustabilizuje się, właściciele zastanawiają się, czy nie zmienić lokalizacji biura na przyjemniejszą – w ten sposób oszczędziliby czas pracownikom, którym dojazd do obecnego miejsca zajmuje czasami nawet ponad godzinę. Nowa lokalizacja w centrum byłaby świetnym rozwiązaniem. Ale nie chodzi jedynie o znalezienie nowego miejsca – a także o transport mebli w Trójmieśćie. W firmie, w której pracuje raptem kilkanaście osób, znajdziemy taką samą ilość biurek, krzeseł, komputerów… Okazuje się więc, że sprzętu zawsze jest naprawdę dużo i samodzielny transport nie wchodzi w grę. Trzeba więc zaufać firmie przeprowadzkowej.

przeprowadzkiWarto wybrać kogoś z polecenia znajomych, którzy już przeszli przez przeprowadzką. Możemy też przejrzeć oferty firm w Internecie, i w ten sposób – również kierując się opiniami dotychczasowych klientów – wybrać tę, która prezentuje się najlepiej. W Trójmieście na rynku przeprowadzkowym dostępne są firmy, które oferują przeprowadzki od A do Z – czyli proponują pomoc od pierwszego etapu – od pakowania mebli i sprzętów. Wśród wyposażenia takiej firmy znajdują się więc materiały do pakowania – na przykład kartony, papier i taśmy, a także materiały zabezpieczające – folie i pianki – które pozwolą nam na bezpieczne przetransportowanie przedmiotów nawet najbardziej wrażliwych na uszkodzenia. Dzięki ich odpowiedniemu zabezpieczeniu, nie ma możliwości, że podczas transportu dojdzie do jakichś stłuczeń lub uderzeń, które spowodują straty. Do usług firmy przeprowadzkowej zalicza się także załadunek mienia na pokład pojazdu, przewóz dobytku w miejsce docelowe, a także rozładunek – dzięki temu unikniemy wielu stresów, gdyż wszystkie sprawy załatwiane są przez jedną firmę.

Z pewnością jest to naprawdę dobre rozwiązanie, które pozwoli nam na szybkie i skuteczne przeniesienie biura w nowe miejsce, charakteryzujące się lepszymi warunkami niż to, w którym nasze biuro znajdowało się dotychczas.