wynajem busów

Wynajem busów na wycieczkę weekendową

Wraz z mężem postanowiliśmy zadbać o nasz związek. Ponieważ od dawna nie mieliśmy już czasu tylko dla siebie, stwierdziliśmy że pora wyjechać na romantyczny weekend. Wybór miejsca nie był prosty. Możliwości jest wiele. Tym bardziej, że wycieczki za granice są coraz tańsze. Myśleliśmy nad górskim Zakopanym.

Wynajem busów na weekend – dobry pomysł

wynajem busówJednak droga do tego miasta zajęłaby nam cały dzień. Następnie zastanawialiśmy się nad Wrocławiem. Tam spędziliśmy ostatni nasz romantyczny weekend. Stwierdziliśmy więc, że nie ma sensu jechać dwa razy w to samo miejsce. Wybór ostatecznie padł na Gdańsk. Jest to miejsce romantyczne, z licznymi atrakcjami i wydarzeniami kulturalnymi. Nie mogliśmy się doczekać wspólnego weekendu. Nie lada problemem okazał się wynajem aut, Warszawa to miejsce gdzie takich firm jest dużo. Jednak w naszej miejscowości prawie w ogóle nie ma takich usług. Wypożyczalnia samochodów jest jedna i ciężko będzie znaleźć samochód na ten dzień. Jednak nie przejmowaliśmy się, aż tak tymi drobiazgami istnieje jeszcze przecież wynajem busów lub podróż pociągiem. Po zarezerwowaniu hotelu ochoczo zabraliśmy się do pakowania rzeczy. Wyciągnęliśmy nasze stare walizki i sporządziliśmy listę rzeczy do zabrania. W mojej walizce znalazły się ręczniki, ubrania, kosmetyki, suszarka do włosów. Kiedy już wszystko było gotowe mogliśmy ruszać w drogę. Podróż minęła nam szybko. Hotel okazał się bardzo ładny i romantyczny. Jedzenie serwowane w nim było przepyszne, a właściciele bardzo mili.

Wyjazd bardzo się udał. Byliśmy w teatrze, w operze, kąpaliśmy się w morzu i jedliśmy świeżą morską rybę. Czas zleciał nam bardzo szybko i nie wiadomo kiedy trzeba było już wracać do domu. Z utęsknieniem wracam do tych chwil tylko we dwoje. Musimy organizować takie wypady częściej.